Apple wprowadziło testową wersję Safari polecane, ciekawostki skąd pobrać Safari Technology Preview, Safari Technology Preview download, Safari Technology Preview, safari, nowa wersja safari, gdzie pobrać Safari Technology Preview  Apple wprowadziło dzisiaj Safari Technology Preview, przeglądarkę witryn internetowych, która przyda się w głównej mierze programistom. Pozwoli ona na testowych nowych technologii i wdrażanych przez ludzi z Cupertino funkcji. safari

Apple wprowadziło testową wersję Safari

Apple wprowadziło dzisiaj Safari Technology Preview, przeglądarkę witryn internetowych, która przyda się w głównej mierze programistom. Pozwoli ona sprawdzić nowe technologie i wdrażane przez ludzi z Cupertino funkcje.

Widać, że wzorują się na Google Chrome Canary, która pozwala na dokładnie to samo, a wszystkie nowości są potem implementowane w wersji przeglądarki dla mas. Warto wspomnieć, że ikona wersji rozwojowej ma fioletowy kolor.

Apple wprowadziło testową wersję Safari polecane, ciekawostki skąd pobrać Safari Technology Preview, Safari Technology Preview download, Safari Technology Preview, safari, nowa wersja safari, gdzie pobrać Safari Technology Preview  Apple wprowadziło dzisiaj Safari Technology Preview, przeglądarkę witryn internetowych, która przyda się w głównej mierze programistom. Pozwoli ona na testowych nowych technologii i wdrażanych przez ludzi z Cupertino funkcji. Zrzut ekranu 2016 03 30 o 19.46.55

Aktualizacje będą wydawane co dwa tygodnie, każda z nich będzie poprawiać bezpieczeństwo. Niestety, tę wersję Safari można pobrać tylko i wyłącznie ze strony deweloperskiej Apple, ale po jej instalacji aktualizacje będą pojawiać się w Mac App Store.

Warto nadmienić, że to samodzielna aplikacja, więc może egzystować obok regularnej wersji. Wspiera również wszystkie funkcje iCloud i WebKit Nightly. Debiut tej wersji może zwiastować poprawę jakości głównej wersji przeglądarki i lepsze aplikacje internetowe. Na pierwszy rzut oka zmiany względem regularnej wersji są niewidoczne, ale zainteresowani programiści mogą się z nimi zapoznać tutaj.

Wątpię, żeby Technology Preview przydał się większości użytkowników OS X, ponieważ to dystrybucja dla programistów. Menu deweloperskie jest od razu włączone, a aplikacja nie zawsze działa stabilnie. Wiemy, że wersje testowe będą stabilniejsze od nightly, choć nie sprawdzono wszystkiego w porównaniu z domyślnym Safari.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry