Apple wstrzymuje sprzedaż wszystkich produktów w rosyjskim Apple Store Online ciekawostki   Sklep internetowy Apple w Rosji wstrzymał sprzedaż wszystkich produktów w Rosji w obliczu trwającego konfliktu międzynarodowego w wyniku inwazji Rosji na Ukrainę. Apple 1 1 1300x700

Apple wstrzymuje sprzedaż wszystkich produktów w rosyjskim Apple Store Online

Sklep internetowy Apple w Rosji wstrzymał sprzedaż wszystkich produktów w Rosji w obliczu trwającego konfliktu międzynarodowego w wyniku inwazji Rosji na Ukrainę.

Ukraiński minister Mychajło Federow podobno powiedział „dziękuję Tim Cook” w odpowiedzi na wiadomość.

Apple wstrzymuje sprzedaż wszystkich produktów w rosyjskim Apple Store Online ciekawostki   Sklep internetowy Apple w Rosji wstrzymał sprzedaż wszystkich produktów w Rosji w obliczu trwającego konfliktu międzynarodowego w wyniku inwazji Rosji na Ukrainę. iphone rosja

Federow wcześniej wezwał Apple do zaprzestania obsługi wszystkich usług w Rosji, w tym App Store. W wyniku międzynarodowych sankcji kilka dni temu przestało tam działać również Apple Pay.

Jak się okazuje to nie wszystko. Z App Store usunięte zostały także aplikacje RT News i Sputnik News oraz wyłączony został ruch i incydenty na żywo w Apple Maps na Ukrainie.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top