Apple wybrało datę powrotu pracowników do biur ciekawostki apple park, Apple  Według Marka Gurmana z Bloomberga , Apple wyznaczyło datę 11 kwietnia jako termin powrotu pracowników do biur w Stanach Zjednoczonych. Park 1

Apple wybrało datę powrotu pracowników do biur

Według Marka Gurmana z Bloomberga , Apple wyznaczyło datę 11 kwietnia jako termin powrotu pracowników do biur w Stanach Zjednoczonych.

Oznacza to, że do 11 kwietnia  wszyscy pracownicy pracujący w Apple Park oraz innych kampusach i lokalizacjach firmy w Stanach Zjednoczonych powrócą do biur . Decyzja jest następstwem tej podjętej przez Google, który planuje powrót pracowników do biur od 4 kwietnia.

Apple wybrało datę powrotu pracowników do biur ciekawostki apple park, Apple  Według Marka Gurmana z Bloomberga , Apple wyznaczyło datę 11 kwietnia jako termin powrotu pracowników do biur w Stanach Zjednoczonych. ApplePark

W tej chwili nie wiemy, jakie są plany Apple dotyczące pracy hybrydowej, ponieważ wielu pracowników prosiło o możliwość kontynuowania pracy w smart workingu nawet po tej dacie.

Prawdopodobne jest, że firma zostawi większy wybór swoim pracownikom, ale z obowiązkiem chodzenia do biura co najmniej trzy razy w tygodniu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top