Apple wybrało najlepsze gry i aplikacje 2019 roku polecane, nowosci, ciekawostki najlepsze gry 2019 zdaniem Apple, Apple  W dniu wczorajszym odbyło się specjalna zamknięta impreza Apple na której gigant z Cupertino wybrał i nagrodził najlepsze gry i aplikacje 2019 roku. Best2019

Apple wybrało najlepsze gry i aplikacje 2019 roku

W dniu wczorajszym odbyło się specjalna zamknięta impreza Apple na której gigant z Cupertino wybrał i nagrodził najlepsze gry i aplikacje 2019 roku.

W tym roku, oprócz najlepszych gier i aplikacji w App Store, Apple dodało także nominację za najlepszą grę w Apple Arcade.

Apple wybrało najlepsze gry i aplikacje 2019 roku polecane, nowosci, ciekawostki najlepsze gry 2019 zdaniem Apple, Apple  W dniu wczorajszym odbyło się specjalna zamknięta impreza Apple na której gigant z Cupertino wybrał i nagrodził najlepsze gry i aplikacje 2019 roku. AppleArcade 650x350

Poniżej znajduje się lista najlepszych gier i aplikacji Apple 2019 roku:

Ponadto firma Apple rozdała także pierwsze nagrody Apple Music Awards. Firma wybrała już najlepszego wykonawcę roku – Billy’ego Eilisha, a piosenką roku była ?Old town road? rapera Lil Nas X.

Apple planuje zorganizować ceremonię wręczenia nagród w Steve Jobs Theater w środę 4 grudnia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry