Apple wycofało ze sprzedaży głośnik Beats Pill + ciekawostki Beats Pill + wycofany, Beats Pill, Beats  Firma Apple wycofała ze sprzedaży głośnik Beats Pill + Bluetooth wprowadzony, który pojawił się w ofercie firmy w 2015 roku. beats 1

Apple wycofało ze sprzedaży głośnik Beats Pill +

Firma Apple wycofała ze sprzedaży głośnik Beats Pill + Bluetooth wprowadzony, który pojawił się w ofercie firmy w 2015 roku.

Odniesienia do głośników zostały również usunięte ze stron Apple i Beats. Beats Pill + pierwotnie sprzedawano za 230 USD, ale Apple niedawno obniżono cenę głośnika do 180 USD.

Apple wycofało ze sprzedaży głośnik Beats Pill + ciekawostki Beats Pill + wycofany, Beats Pill, Beats  Firma Apple wycofała ze sprzedaży głośnik Beats Pill + Bluetooth wprowadzony, który pojawił się w ofercie firmy w 2015 roku. beats1

Co ciekawe kolumna nie otrzymała żadnych aktualizacji od czasu jej wydania, czyli od 2015 roku, ale czasami Beats wypuszczało gadżet w nowych kolorach. Oczywiście w tych 6 lat urządzenie stało się przestarzałe.

Wraz z wycofaniem głośników marka Beats jest teraz całkowicie skoncentrowana na słuchawkach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry