Apple wycofuje się z oferty nabycia praw do filmu biogaficznego Willa Smitha ciekawostki will smith, Apple TV  Zarówno Apple TV+, jak i Netflix wycofały swoje oferty nabycia praw do filmu biograficznego Willa Smitha po tym, jak aktor spoliczkował komika Chrisa Rocka na żywo podczas oscarowej nocy. will 1300x700

Apple wycofuje się z oferty nabycia praw do filmu biogaficznego Willa Smitha

Zarówno Apple TV+, jak i Netflix wycofały swoje oferty nabycia praw do filmu biograficznego Willa Smitha po tym, jak aktor spoliczkował komika Chrisa Rocka na żywo podczas oscarowej nocy.

Firma Apple znalazła się wśród firm ubiegających się o prawa do filmu o życiu Willa Smitha, opartego na jego autobiografii z 2021 roku, która była jedną z najlepiej sprzedających się książek roku w USA. Podobnie jak Netflix, firma z Cupertino postanowiła wycofać swoją ofertę po tym, co wydarzyło się w noc oscarową.

Apple wycofuje się z oferty nabycia praw do filmu biogaficznego Willa Smitha ciekawostki will smith, Apple TV  Zarówno Apple TV+, jak i Netflix wycofały swoje oferty nabycia praw do filmu biograficznego Willa Smitha po tym, jak aktor spoliczkował komika Chrisa Rocka na żywo podczas oscarowej nocy. will 1

Zarówno Netflix, jak i Apple TV+ wycofały się z wyścigu, decydując się przeznaczyć te kwoty na nowe oryginalne treści tworzone przez czarnoskórych aktorów. Obie firmy uważają, że współpraca z Willem Smithem byłaby “ryzykownym przedsięwzięciem” po tym, jak Chris Rock został spoliczkowany na antenie po niefortunnym dowcipie na temat jego żony.

Aktor przeprosił Akademię i samego Rocka, ale konsekwencje tego wydarzenia mogą trwać jeszcze przez wiele miesięcy, jeśli nie lat. Will Smith zrezygnował już z członkostwa w Akademii Filmowej i nie jest wykluczone, że jego wygrana zostanie cofnięta.

Film Emancypacja, który w przyszłości będzie dostępny w Apple TV+ i w którym wystąpi Will Smith, nie zostanie zablokowany.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top