Apple wyda okulary rozszerzonej rzeczywistości w 2020 roku polecane, ciekawostki okulary, Apple  Apple na przyszły rok zaplanowało premierę swoich okularów rozszerzonej rzeczywistości, o ile rzeczywiście będą na to gotowe. W przeciwnym wypadku będziemy musieli na nie poczekać dłużej. okulary logo

Apple wyda okulary rozszerzonej rzeczywistości w 2020 roku

Apple na przyszły rok zaplanowało premierę swoich okularów rozszerzonej rzeczywistości, o ile rzeczywiście będą na to gotowe. W przeciwnym wypadku będziemy musieli na nie poczekać dłużej.

Okulary będziemy mogli sparować z naszym iPhone’em. Pozwolą one na przeglądanie wiadomości, maili i map w polu widzenia użytkownika. Teoretycznie moglibyśmy również na nich grać w gry, a gogle mają dostać osobny App Store.

Apple wyda okulary rozszerzonej rzeczywistości w 2020 roku polecane, ciekawostki okulary, Apple  Apple na przyszły rok zaplanowało premierę swoich okularów rozszerzonej rzeczywistości, o ile rzeczywiście będą na to gotowe. W przeciwnym wypadku będziemy musieli na nie poczekać dłużej. Apple 3 650x325

Nadchodzący gadżet to nie jedyny as w rękawie Apple, ponieważ kolejnymi mogą być MacBook Pro z autorskim układem scalonym, bazującym na architekturze ARM, a drugim inteligentny zegarek z możliwością śledzenia danych o śnie użytkownika.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry