zapasnik

Apple wydało 13-minutowy film o zapaśniku „Hurricane Ramirez”

Firma Apple będącą liderem na rynku smartfonów, przyciągnęła uwagę mediów i publiczności, wydając 13-minutowy film zapaśniku o pseudonimie “Hurricane Ramirez”.

Film, który stał się wirtualnym hitem, dostępny jest na platformie YouTube pod tytułem “Huracán Ramírez vs. La Piñata Enchilada”.

Nieco niespodziewane jest to, że cały film został nakręcony na najnowszym modelu iPhone 14 Pro, co jest dowodem na niewiarygodne możliwości technologiczne, które firma wprowadza do swoich produktów. Film odróżnia się od typowych produkcji, ponieważ nie dość, że opowiada niesamowitą historię, to jeszcze podkreśla niewiarygodne osiągnięcia technologiczne Apple.

Na sterze reżyserii stanęli Tanya Reduzko i Andrian Perez, którzy zaprezentowali nam znamienite widowisko, utrzymane w stylistyce meksykańskiej luchy libre. Historia skupia się na bohaterstwie “Huracána Ramíreza”, który musi stawić czoła złowrogiej piñacie, która siał terror po całym Meksyku. Niecodzienny bohater i intrygująca fabuła tworzą film, który jest nie tylko opowieścią, ale także dowodem na zdolności iPhone 14 Pro do tworzenia kinowych doświadczeń.

Film o zapaśniku „Hurricane Ramirez” nakręcony iPhone 14 Pro

Apple poszło o krok dalej, udostępniając również film o procesie twórczym, który ujawnia, jak profesjonalni operatorzy filmowi wykorzystywali najnowszą technologię firmy do kręcenia filmu. Oczywiście, do nakręcenia tego filmu użyto nie tylko samego iPhone’a 14 Pro, ale także dodatkowego, specjalistycznego sprzętu, co podkreśla, że mimo wszystko do profesjonalnej produkcji filmowej potrzebne jest więcej niż tylko smartfon, nawet taki zaawansowany.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Apple współpracuje z doświadczonymi reżyserami i wykorzystuje swoje produkty do tworzenia oryginalnych filmów. Firma już wcześniej udowodniła, że technologia, którą oferuje, może być używana w profesjonalnej produkcji filmowej, co widać po wielu filmach wyprodukowanych z użyciem iPhone’ów. Ta najnowsza produkcja tylko potwierdza, że granice, jakie możemy przekroczyć dzięki technologii, nieustannie się poszerzają, a Apple jest na czele tego wyścigu.

Jak wam się podoba powyższe wideo? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.5 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top