itunes

Apple wydało aktualizację iTunes dla systemu Windows

Firma Apple wydała wczoraj w godzinach wieczornych aktualizację iTunes 12.12.4  dla Windows. Co się zmieniło w nowej wersji?

Aktualizacja dodaje kilka poprawek bezpieczeństwa, które usuwają luki. Zgodnie z dokumentem pomocy technicznej aktualizacja zawiera poprawki dla AppleGraphicsControl, ImageIO, Mobile Device Service, WebKit i innych.

Apple wydało aktualizację iTunes dla systemu Windows ciekawostki skad pobrac iTunes, iTunes windows, iTunes update, iTunes, aktualizacja iTunes  Firma Apple wydała wczoraj w godzinach wieczornych aktualizację iTunes 12.12.4  dla Windows. Co się zmieniło w nowej wersji? itunes 1
Aktualizacja iTunes

Apple nie poinformowało, że luki zostały wykorzystane, ale użytkownicy iTunes dla Windows powinni jak najszybciej zaktualizować ją do najnowszej wersji. Nowa wersja nie zawiera żadnych nowych funkcji. Aktualizacja skupia się na drobnych ulepszeniach.

iTunes dla Windows można pobrać ze sklepu Microsoft Store lub witryny Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top