Apple

Apple wydało aktualizację oprogramowania dla prawie 10-letniego iPhone’a

Apple od dawna cieszy się popularnością wśród użytkowników, między innymi ze względu na wieloletnie wsparcie dla oprogramowania.

W końcu oferowanie nowych wersji systemów operacyjnych nawet na pięcio- czy sześcioletnich smartfonach jest na świecie bardzo rzadkie. Co więcej, od czasu do czasu kalifornijski gigant prześciga się i wypuszcza aktualizację, która celuje w nawet nieco starsze urządzenia. W tym przypadku nie jest to nowa wersja systemu operacyjnego, a “tylko” aktualizacja zabezpieczeń, ale liczy się. Dokładnie tak się stało wczoraj wieczorem wraz z wydaniem iOS 16.3.

Apple wydało aktualizację oprogramowania dla prawie 10-letniego iPhone'a ciekawostki   Apple od dawna cieszy się popularnością wśród użytkowników, między innymi ze względu na wieloletnie wsparcie dla oprogramowania. iPhone5s.onetech.pl

Oprócz nowej wersji swojego najnowszego iOS, Apple wczoraj po cichu udostępniło iOS 12.5.7 dla iPhone’a 5s. Tak, dobrze przeczytałeś. Telefon mogący pochwalić się wiekiem mniej więcej 9,5 roku otrzymał aktualizację bezpieczeństwa.

Kilka zdań o iPhone 5s

Phone 5s to smartfon zaprezentowany przez firmę Apple w 2013 roku. Jest to siódma generacja telefonów komórkowych z linii iPhone. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi.

Ekran iPhone 5s ma przekątną 4 cali i rozdzielczość 1136 x 640 pikseli. Sercem telefonu jest procesor A7 z 64-bitowym architekturą oraz układem graficznym PowerVR G6430. Smartfon posiada również aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli, który pozwala na robienie zdjęć o wysokiej jakości.

Smartfon posiada również funkcję Touch ID, która pozwala na odblokowanie telefonu poprzez skanowanie linii papilarnych. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest również szybkie i bezpieczne autoryzowanie transakcji za pośrednictwem aplikacji zakupowych.

Smartfon został wyposażony w system operacyjny iOS 7, który charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem oraz szerokim zestawem funkcji. Dzięki temu iPhone 5s jest doskonałym narzędziem do pracy oraz rozrywki.

iPhone 5s był dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym i szarym. Smartfon był dostępny w sprzedaży przez kilka lat, jednak od 2019 roku nie jest już produkowany. Mimo to, iPhone 5s nadal jest popularnym modelem, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników.

Jeśli więc jesteś właścicielem tego telefonu – niezależnie od tego, czy używasz go aktywnie, czy po prostu masz go w swojej kolekcji – po latach użytkowania znajdziesz teraz aktualizację w Ustawieniach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top