Apple wydało nową wersję Apple Music dla Andorid gry-i-aplikacje apple music na android, Apple music, Android, Aktualizacja  Apple udostępniło właśnie nową wersję swojej aplikacji Apple Music dla użytkowników posiadających urządzania z systemem Android. Muzyka 1300x700

Apple wydało nową wersję Apple Music dla Andorid

Apple udostępniło właśnie nową wersję swojej aplikacji Apple Music dla użytkowników posiadających urządzania z systemem Android.

Najważniejszą zmianą w udostępnionej aktualizacji jest dodanie planu rodzinnego, który pozwala na zapisanie do szęściu osób. Oprócz tego pojawiła się także możliwość oglądania teledysków.

Apple wydało nową wersję Apple Music dla Andorid gry-i-aplikacje apple music na android, Apple music, Android, Aktualizacja  Apple udostępniło właśnie nową wersję swojej aplikacji Apple Music dla użytkowników posiadających urządzania z systemem Android. Zrzut ekranu 2016 04 29 o 09.50.29

Aktualizacja dostępna jest w Google Play za darmo. Aplikację możecie pobrać z tego miejsca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry