airpods2

Apple wydało nowe oprogramowanie dla AirPods, AirPods Max i AirPods Pro

Firma Apple wypuściła w dniu wczorajszym nowe oprogramowanie sprzętowe 5E133 dla swoich słuchawek bezprzewodowych: AirPods 2, AirPods Max i AirPods Pro.

To już kolejna aktualizacja w ciągu ostatnich kilku miesięcy, poprzednia, oznaczona jako 5B59, została wydana w styczniu.

Seria AirPods to bezprzewodowe słuchawki douszne, które zostały zaprojektowane przez firmę Apple. Pierwsza generacja AirPods została wprowadzona na rynek w 2016 roku i była jednym z pierwszych produktów bezprzewodowych Apple. Słuchawki oferują łatwe sparowanie z urządzeniami Apple, dzięki czemu użytkownik może łatwo przesyłać dźwięk z urządzenia do słuchawek bez potrzeby użycia kabli. Słuchawki oferują również funkcje takie jak automatyczne pauzowanie muzyki po zdjęciu jednej ze słuchawek z ucha, sterowanie dotykowe, a także długi czas pracy baterii.

Seria AirPods cieszy się popularnością wśród użytkowników Apple, którzy doceniają prostotę i wygodę korzystania z bezprzewodowych słuchawek.

Apple wydało nowe oprogramowanie dla AirPods, AirPods Max i AirPods Pro ciekawostki wydajność, ustawienia, poprawki błędów, oprogramowanie sprzętowe, Ogólne, numer wersji, iOS, informacje, dźwięk, bezprzewodowe słuchawki, bezprzewodowe, Apple, Aktualizacja, AirPods Pro, AirPods Max, AirPods  Firma Apple wypuściła w dniu wczorajszym nowe oprogramowanie sprzętowe 5E133 dla swoich słuchawek bezprzewodowych: AirPods 2, AirPods Max i AirPods Pro. AirPodsMax2

Aby zaktualizować oprogramowanie swoich słuchawek AirPods, wystarczy podłączyć je do urządzenia z systemem iOS i umieścić je w etui. Wkrótce po sparowaniu z urządzeniem, aktualizacja powinna zostać pobrana i zainstalowana bezprzewodowo.

Jeśli chcesz sprawdzić, jaką wersję oprogramowania układowego posiadasz na swoich AirPods lub AirPods Pro, musisz podłączyć słuchawki do swojego urządzenia z systemem iOS, a następnie wejść w Ustawienia – Ogólne 0 Informacje – AirPods i zobaczyć numer obok “Wersja oprogramowania układowego”. Szczegółowa instrukcja poniżej.

Jak wykonać aktualizację AirPods?

  • Włóż AirPodsy do etui
  • Podłącz kabel zasilający do etui
  • Sparowane z AirPods urządzenie z systemem iOS musi być połączone z siecią Wi-Fi i znajdować się w pobliżu słuchawek
  • Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione aktualizacja rozpocznie się automatycznie
  • Proces aktualizacji powinien trwać kilkanaście sekund

Jak sprawdzić wersję oprogramowania posiadają AirPods?

  • Upewnij się, że AirPods są połączone z iUrządzeniem (najlepiej wyciągnij słuchawki tak, aby się połączyły z iPhone czy iPad)
  • Otwórz Ustawienia na urządzeniu z systemem iOS
  • Kliknij Ogólne – To urządzenie
  • Przewiń w dół i kliknij na polu AirPods

Jak widzicie Apple regularnie wprowadza aktualizacje dla swoich produktów, aby poprawić ich wydajność i rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem i stabilnością. Dlatego warto regularnie aktualizować swoje urządzenia, w tym słuchawki bezprzewodowe AirPods, aby cieszyć się ich pełnym potencjałem.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top