applewatch paski

Apple wydało ponad 620 pasków do Apple Watch. Zobacz je wszystkie!

Od czasu wprowadzenia Apple Watch w 2015 roku firma Apple wydała setki pasków – dokładnie ponad 620 oficjalnych pasków, a do ich przeglądania stworzono aplikację na iPhone.

Bandbreite to aplikacja, która dostarcza wyczerpujących informacji na temat wszystkich oficjalnych pasków Apple Watch, jakie kiedykolwiek zostały wydane, w tym szczegóły, takie jak kolor, data wydania, numer modelu i cena.

Apple wydało ponad 620 pasków do Apple Watch. Zobacz je wszystkie! ciekawostki Apple Watch  Od czasu wprowadzenia Apple Watch w 2015 roku firma Apple wydała setki pasków - dokładnie ponad 620 oficjalnych pasków, a do ich przeglądania stworzono aplikację na iPhone. Bandbreite App Store

Aplikacja umożliwia również dodawanie pasków, które już posiadasz, w tym statystyki i informacje o Twojej kolekcji, takie jak preferowane przez Ciebie kolory.

Bandbreite została zaktualizowana do wersji 1.7 w tym tygodniu z kilkoma nowymi funkcjami, w tym galeriami zdjęć dla prawie każdego paska, możliwością udostępniania statystyk i spostrzeżeń na temat swojej kolekcji pasków z innymi oraz wieloma innymi ulepszeniami.

Bandbreite jest dostępna w App Store za darmo, a jeśli Ci się spodoba, możesz rozważyć dokonanie zakupu w aplikacji, aby wesprzeć programistów.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top