Apple wydało watchOS 7.0.2 polecane, ciekawostki watchOS 7.0.2, lista zmian, co nowego w watchOS 7.0.2  Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple udostępniło nową wersję watchOS 7.0.2 dla użytkowników Apple Watch. Co zostało zmienione? AppleWatch01

Apple wydało watchOS 7.0.2

Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple udostępniło nową wersję watchOS 7.0.2 dla użytkowników Apple Watch. Co zostało zmienione?

Najnowsza wersja watchOS 7.0.2 zawiera poprawki błędów, a także  rozwiązuje problem, który powodował szybkie rozładowywanie się iZegarka od Apple.

Apple wydało watchOS 7.0.2 polecane, ciekawostki watchOS 7.0.2, lista zmian, co nowego w watchOS 7.0.2  Wczoraj w godzinach wieczornych, Apple udostępniło nową wersję watchOS 7.0.2 dla użytkowników Apple Watch. Co zostało zmienione? AppleWatch 1

Ponadto watchOS 7.0.2 zawiera kilka innych ulepszeń wydajności i poprawek błędów, w tym:

  • Rozwiązuje problem, który może powodować szybsze rozładowanie baterii.
  • Rozwiązuje problem, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom dostęp do aplikacji EKG w regionach, w których jest ona dostępna.

Dla przypomnienia dodam, że obecnie firma Apple testuje już watchOS 7.1, który zapewne zostanie wydany w przyszłym miesiącu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry