Apple wydało watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE polecane, ciekawostki watchOS 7.3.1, Update, lista zmian, co nowego  Firma Apple wydała małą aktualizację watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE, która rozwiązuje problemy z ładowaniem smartwatcha. watchOS7.3.1

Apple wydało watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE

Firma Apple wydała małą aktualizację watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE, która rozwiązuje problemy z ładowaniem smartwatcha.

Zgodnie z informacjami w watchOS 7.3.1, Apple naprawiło problem, który powodował, że niektóre modele Apple Watch Series 5 i SE przestały się ładować po przejściu w tryb oszczędzania energii.

Apple wydało watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE polecane, ciekawostki watchOS 7.3.1, Update, lista zmian, co nowego  Firma Apple wydała małą aktualizację watchOS 7.3.1 dla Apple Watch Series 5 i SE, która rozwiązuje problemy z ładowaniem smartwatcha. AW43

Aktualizację można pobrać z aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne – Aktualizacja oprogramowania. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, musisz podłączyć zegarek Apple Watch do ładowarki i znajdować się w pobliżu iPhone’a.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Pozostałe informacje

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry