Apple wydzierżawiło 200 prywatnych odrzutowców, aby uniknąć opóźnień w dostawach z powodu pandemii polecane, ciekawostki prywatne samoloty, dostawa, Apple  W sieci pojawił się nowy raport mówiący o tym, jakie kroki podjęło Apple, aby uniknąć opóźnień w wysyłce produktów w czasie pandemii. samolot apple

Apple wydzierżawiło 200 prywatnych odrzutowców, aby uniknąć opóźnień w dostawach z powodu pandemii

W sieci pojawił się nowy raport mówiący o tym, jakie kroki podjęło Apple, aby uniknąć opóźnień w wysyłce produktów w czasie pandemii.

Raport twierdzi, że Apple jako pierwsze zaczęło wysyłać AirPods drogą morską. W trzecim kwartale 2020 roku firma znacząco zwiększyła wysyłkę starszych modeli iPhone, aby zwolnić miejsce ładunkowe w samolotach dla smartfonów z serii iPhone 12.

Apple czasami napotykało również na problemy związane z wysyłką produktów drogą morską. Na przykład pod koniec listopada 2020 roku jeden ze statków towarowych zmierzających z Chin do Kalifornii przewrócił się, wyrzucając do oceanu około 1800 kontenerów Co najmniej jeden z tych pojemników zawierał słuchawki Beats.

Apple wydzierżawiło 200 prywatnych odrzutowców, aby uniknąć opóźnień w dostawach z powodu pandemii polecane, ciekawostki prywatne samoloty, dostawa, Apple  W sieci pojawił się nowy raport mówiący o tym, jakie kroki podjęło Apple, aby uniknąć opóźnień w wysyłce produktów w czasie pandemii. statek 1

Ponadto Apple wyczarterowało również ponad 200 prywatnych odrzutowców do wysyłania urządzeń w 2020 roku, co stanowi rekord firmy w ciągu jednego roku. Dla porównania, przed premierą iPhone’a 7 w 2016 roku, Apple wyczarterował tylko trzy prywatne odrzutowce do urządzeń.

Mimo tych wszystkich wysiłków dostarczenie większości produktów Apple w 2020 r. I tak trwało dłużej niż zwykle.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry