Apple Arcade

Apple wyjaśnia co dzieje się z grami usuniętymi z Apple Arcade

Apple opublikowało nowy dokument wsparcia w którym wyjaśnia co dzieje się z grami usuniętymi z Apple Arcade. Jesteście ciekawi?

Apple mówi, że użytkownicy, którzy pobiorą grę przed jej usunięciem z Apple Arcade, mogą w nią nadal grać przez co najmniej najbliższe dwa tygodnie. Po tym czasie  na ekranie pojawi się komunikat, że gry nie można już uruchomić.

Apple wyjaśnia co dzieje się z grami usuniętymi z Apple Arcade ciekawostki co dzieje sie z grami usunietymi z Apple Arcade, apple arcade  Apple opublikowało nowy dokument wsparcia w którym wyjaśnia co dzieje się z grami usuniętymi z Apple Arcade. Jesteście ciekawi? Arcade 2

Po usunięciu gry z Apple Arcade deweloper decyduje, czy chce udostępnić grę w App Store wszystkim użytkownikom. Appel przypomina również o tym, że wersja gry w App Store może różnić się od wersji oferowanej w Apple Arcade. Przykładowo, gry w Apple Arcade nie posiadają opcji zakupów w aplikacji ani nie wyświetlają reklam. Ograniczenia te nie dotyczą gier dostępnych dla wszystkich użytkowników App Store.

Jeśli deweloper zdecyduje się na umożliwienie graczom przesłania zapisanych postępów w grze do wersji App Store, użytkownicy będą mogli kontynuować grę od miejsca, w którym ją zakończyli w wersji Apple Arcade. Jeśli nie, będziesz musiał grać od początku.

Apple udostępniło niedawno listą 15 gier, które wkrótce zostaną usunięte z Apple Arcade. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top