Apple Card

Apple wyjaśnia co wolno, a czego nie wolno robić z tytanową kartą Apple Card

Prostota i wygoda są tym, za co kochamy produkty Apple. Urządzenia firmy Cupertino działają od razu po wyjęciu z pudełka, bez zbędnej manipulacji. Wydawałoby się, że z kartą Apple powinno być jeszcze prościej, ale tak nie jest.

Firma Apple wydała szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi karty Apple Card . Oczywiście mówimy o wersji tytanowej, a nie wirtualnej, która jest powiązana z aplikacją Portfel. Okazuje się, że jeśli zlekceważysz te zasady, karta może stracić swój atrakcyjny wygląd czy zostać uszkodzona.

Apple wyjaśnia co wolno, a czego nie wolno robić z tytanową kartą Apple Card polecane, ciekawostki jak korzystać z Apple Card, Instrukcja, apple card  Prostota i wygoda są tym, za co kochamy produkty Apple. Urządzenia firmy Cupertino działają od razu po wyjęciu z pudełka, bez zbędnej manipulacji. Wydawałoby się, że z kartą Apple powinno być jeszcze prościej, ale tak nie jest. AppleCard 3 650x350

Jak się okazuje Apple nie zaleca się noszenia karty w kieszeniach jeansów lub narażania jej na bezpośredni kontakt z wyrobami skórzanymi. Firma zaleca przechowywanie karty w portfelu lub torbie najlepiej w oddzielnym schowku na kartę Apple, ponieważ tarcie o inne karty lub monety może ją porysować. To nie wszystko.

Karta Apple może także zacząć blaknąć lub żółknąć nawet podczas używania. Jeśli zauważysz coś takiego, Apple zaleca przetarcie karty miękką, wilgotną ściereczką z mikrofibry. Ścierkę można zwilżyć zarówno wodą, jak i alkoholem. Należy jednak unikać detergentów domowych, rozpuszczalników zawierających amoniak i aerozoli, nie wspominając o proszkach, które mogą uszkodzić powierzchnię.

Apple wyjaśnia co wolno, a czego nie wolno robić z tytanową kartą Apple Card polecane, ciekawostki jak korzystać z Apple Card, Instrukcja, apple card  Prostota i wygoda są tym, za co kochamy produkty Apple. Urządzenia firmy Cupertino działają od razu po wyjęciu z pudełka, bez zbędnej manipulacji. Wydawałoby się, że z kartą Apple powinno być jeszcze prościej, ale tak nie jest. AppleCard 1 1 650x350

Ponieważ główną metodą płatności przy użyciu karty Apple Card jest taśma magnetyczna, karta nie jest odporna na rozmagnesowanie. Tak więc, aby zachować jego właściwości, nie należy umieszczać jej na półkach sklepowych, a także nosić jej z kluczami i pozostawiać w pobliżu odbiorników radiowych.

Dla niektórych ta liczba wymagań może wydawać się śmieszna, ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zalecenia podane przez Apple dotyczą w równym stopniu tradycyjnych kart plastikowych. Cóż, w końcu Apple Card nie jest kartą do ciągłego płacenia. Apple stworzyło ją z myślą, że użytkownicy będą z niej korzystać tylko w przypadkach, gdy nie ma możliwości zapłaty za zakupy w sposób zbliżeniowy. A jeśli terminal obsługuje NFC, najlepiej użyć Apple Pay.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry