lightning

Apple wyjaśnia, dlaczego nie chce rezygnować z Lightning

Jak wiadomo, w nadchodzących latach, przynajmniej w Europie, Apple prawdopodobnie będzie zmuszone do przejścia ze złącza Lightning na USB-C.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy firma tego nie chce. Co więcej, Apple uważa, że ​​wymuszona zmiana to generalnie zły pomysł. Dlaczego?

Nowe prawo będzie miało bezpośredni negatywny wpływ, zakłócając działanie setek milionów aktywnych urządzeń i akcesoriów używanych przez naszych europejskich klientów, a także wpłynie na jeszcze większą liczbę klientów Apple na całym świecie, tworząc bezprecedensowy poziom e-odpadów i ogromne niedogodności dla użytkowników.

Apple wyjaśnia, dlaczego nie chce rezygnować z Lightning ciekawostki USB-C, Lightning, dlaczego apple nie chce zrezygnowac z lightning, Apple  Jak wiadomo, w nadchodzących latach, przynajmniej w Europie, Apple prawdopodobnie będzie zmuszone do przejścia ze złącza Lightning na USB-C. Lightning
Apple nie chce rezygnować z Lightning.

Apple twierdzi, że przejście na USB-C będzie marnotrawstwem, ponieważ klienci będą potrzebować nowych kabli, przejściówek i akcesoriów.

Jednocześnie Apple oczywiście nie mówi nic, że rezygnacja ze złącza Lightning wiąże się ze stratą pieniędzy, ponieważ nie będzie w stanie licencjonować USB-C, jak to robi ze złączem Lightning w ramach programu MFi.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry