AirPods

Apple wyjaśnia, w jaki sposób iPhone z iOS 16 wykrywa nieoryginalne AirPods

iOS 16 jest w stanie wykryć nieoryginalne słuchawki AirPods podłączone do urządzenia. Apple wyjaśnia w jaki sposób iPhone wykrywa fałszywe słuchawki.

W momencie, gdy użytkownik spróbuje połączyć iPhone z nieoryginalnymi Airpodsami, na ekranie smartofna pojawi się  ostrzeżenie “Unable to verify AirPods” (Nie można zweryfikować słuchawek).

Apple wyjaśnia, w jaki sposób iPhone z iOS 16 wykrywa nieoryginalne AirPods ciekawostki nieoryginalne AirPods, jak iOS 16 wykrywa nieoryginalne airpods, iOS 16, falszywe airpods  iOS 16 jest w stanie wykryć nieoryginalne słuchawki AirPods podłączone do urządzenia. Apple wyjaśnia w jaki sposób iPhone wykrywa fałszywe słuchawki. airpods 1

Opublikowany kilka godzin temu dokument wsparcia wskazuje, że niezweryfikowane AirPods mogą nadal być podłączone do iPhone’a, ale mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem.

Ostrzeżenie Apple zawiera widoczny przycisk “Nie podłączaj”, ale użytkownicy mogą dotknąć mniejszego linku “Połącz w ustawieniach Bluetooth”, aby kontynuować podłączanie fałszywych AirPods, jeśli chcą.

Oczywiście ten komunikat nie będzie miał wpływu na słuchawki bezprzewodowe innych firm. System ma za zadanie specjalnie wykrywać podrobione słuchawki AirPods, które próbują sfałszować oficjalny protokół Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top