Apple wyprodukuje 500 000 komputerów Mac Studio i monitorów Studio ciekawostki Mac Studio, Display Studio  Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, szacuje, że w 2022 roku firma z Cupertino może sprzedać około 500 000 komputerów Mac Studios i podobną liczbę monitorów Studio Display. Display Studio 1300x700

Apple wyprodukuje 500 000 komputerów Mac Studio i monitorów Studio

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, szacuje, że w 2022 roku firma z Cupertino może sprzedać około 500 000 komputerów Mac Studios i podobną liczbę monitorów Studio Display.

W prognozie opublikowanej w tym tygodniu na Twitterze, Kuo stwierdził:

Moja prognoza dotycząca sprzedaży komputerów Mac Studio i Studio Display w 2022 roku wynosi po 500/600 tys. sztuk.

Nowe komputery Mac i Studio Display firmy Apple zostały zaprezentowane na początku marca, wraz z nowym układem scalonym M1 Ultra.

Apple wyprodukuje 500 000 komputerów Mac Studio i monitorów Studio ciekawostki Mac Studio, Display Studio  Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, szacuje, że w 2022 roku firma z Cupertino może sprzedać około 500 000 komputerów Mac Studios i podobną liczbę monitorów Studio Display. macstudio 2 1

Wstępna reakcja na oba urządzenia była ogólnie dobra, mimo pewnych problemów z kamerą internetową Studio Display. Jeśli przewidywania Kuo się spełnią, Apple może dostarczyć ponad 1 milion sztuk obu nowych produktów.

Ponadto Kuo powiedział w tym tygodniu, że Apple planuje “agresywnie” zwiększyć moce produkcyjne łańcucha dostaw ekranów mini-LED dla MacBooka Pro (2021), podobno o około 20/30%. W odpowiedzi na ostatnie dane firmy Apple dotyczące sprzedaży MacBooka Pro mini-LED, Kuo stwierdził, że “różnica między sprzedażą MacBooka Pro mini-LED i notebooków OLED może się powiększyć w latach 2022-2023”.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry