Apple TV

Apple wypuści tanie Apple TV tej jesieni

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział na Twitterze, że Apple planuje wydać tanią wersję Apple TV w drugiej połowie 2022 roku.

Kuo powiedział, że bardziej przystępny cenowo dekoder Apple TV pozwoli Apple zniwelować dystans do konkurentów w obliczu ich recesji. Najprawdopodobniej gadżet będzie koncentrował się na konkurowaniu z Google Chromecastem, Amazon Fire TV i Roku.

Apple wypuści tanie Apple TV tej jesieni ciekawostki tanie Apple TV, kiedy tanie Apple TV, Apple TV  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział na Twitterze, że Apple planuje wydać tanią wersję Apple TV w drugiej połowie 2022 roku. AppleTV2021

Obecny model Apple TV 4K, wydany w kwietniu 2021 roku, kosztuje 179 USD za wersję 32 GB i 199 USD za model 64 GB. Inny dekoder, który wciąż jest w sprzedaży, Apple TV HD, będzie kosztował 149 USD. Dla porównania Chromecast i Roku kosztują około 50 USD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top