Apple wypuści tanie Apple TV tej jesieni ciekawostki tanie Apple TV, kiedy tanie Apple TV, Apple TV  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział na Twitterze, że Apple planuje wydać tanią wersję Apple TV w drugiej połowie 2022 roku. AppleTV 1300x700

Apple wypuści tanie Apple TV tej jesieni

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział na Twitterze, że Apple planuje wydać tanią wersję Apple TV w drugiej połowie 2022 roku.

Kuo powiedział, że bardziej przystępny cenowo dekoder Apple TV pozwoli Apple zniwelować dystans do konkurentów w obliczu ich recesji. Najprawdopodobniej gadżet będzie koncentrował się na konkurowaniu z Google Chromecastem, Amazon Fire TV i Roku.

Apple wypuści tanie Apple TV tej jesieni ciekawostki tanie Apple TV, kiedy tanie Apple TV, Apple TV  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział na Twitterze, że Apple planuje wydać tanią wersję Apple TV w drugiej połowie 2022 roku. AppleTV2021

Obecny model Apple TV 4K, wydany w kwietniu 2021 roku, kosztuje 179 USD za wersję 32 GB i 199 USD za model 64 GB. Inny dekoder, który wciąż jest w sprzedaży, Apple TV HD, będzie kosztował 149 USD. Dla porównania Chromecast i Roku kosztują około 50 USD.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry