AirPods

Apple wypuści wodoodporne słuchawki AirPods w 2020 roku

AirPodsy są najpopularniejszymi słuchawki bezprzewodowymi na świecie: wiele osób jest gotowych przymknąć oko na znaczny koszt akcesorium, ponieważ zalety AirPods przewyższają wadę wysokiej ceny.

Jak się okazuje Apple Apple nie spocznie na laurach – korporacja zamierza rozwinąć linię słuchawek bezprzewodowych.W przedwczorajszej publikacji Bloomberga pojawiła się informacja, że Apple zakończyło opracowywanie AirPods 3.

Apple wypuści wodoodporne słuchawki AirPods w 2020 roku polecane, ciekawostki wodoszczelność, Apple, AirPods  AirPodsy są najpopularniejszymi słuchawki bezprzewodowymi na świecie: wiele osób jest gotowych przymknąć oko na znaczny koszt akcesorium, ponieważ zalety AirPods przewyższają wadę wysokiej ceny. airpods1 525x350

Według informatorów firma zamierza wprowadzić nowe słuchawki na rynek w 2020 r., prawdopodobnie już wiosną.

Co nowego w AirPods 3

Według Bloomberga AirPods 3 otrzyma ?sportowy? design. Słuchawki otrzymają specjalne mocowanie, które pozwoli użytkownikom biegać lub ćwiczyć – bez obawy, że słuchawki wypadną z uszu w najbardziej nieodpowiednim momencie. Zmieni się również materiał z którego są wykonane słuchawki. Według plotek, Apple użyje specjalnej powłoki, która jest teraz używana w Apple Pencil . Firma zrezygnuje również z błyszczącego wykończenia i zastosuje matowy plastik w obudowie. Podobnie jak Powerbeats Pro, AirPods trzeciej generacji otrzymają pełną ochronę przed wodą.

Koszt AirPods 3

Czas porozmawiać o najciekawszym – koszcie. Znawcy uważają, że AirPods 3 będą droższe o co najmniej 20-30 USD. Jednocześnie nowe akcesorium nie zastąpi słuchawek AirPod drugiej generacji, ale będzie sprzedawane równolegle. No co? Czekamy do wiosny.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry