appletv

Apple wypuściło aktualizację tvOS 16.3.3 dla Apple TV 4K

Apple wydało nową aktualizację tvOS 16.3.3 dla Apple TV 4K, która ma za zadanie poprawić błędy w systemie operacyjnym tvOS 16.

Pierwsza wersja tvOS 16 została wydana we wrześniu zeszłego roku, natomiast aktualizacja tvOS 16.3.3 pojawiła się prawie miesiąc po  udostępnieniu wersji tvOS 16.3.2.

Najnowsza aktualizacja ta skupia się przede wszystkim na wewnętrznych poprawkach błędów i ulepszeniach. Jak podają notatki wydania, tvOS 16.3.3 ma za zadanie rozwiązać problem, który mógł powodować, że pilot Siri Remote przestawał działać z trzecią generacją Apple TV 4K. Jest to więc poprawka ważna dla użytkowników, którzy mieli problemy z działaniem swojego pilota.

Apple wypuściło aktualizację tvOS 16.3.3 dla Apple TV 4K ciekawostki tvOS 16.3.3, Apple TV 4K, aktualizacja tvOS 16.3.3  Apple wydało nową aktualizację tvOS 16.3.3 dla Apple TV 4K i Apple TV HD, która ma za zadanie poprawić błędy w systemie operacyjnym tvOS 16. AppleTV 1

Jeśli chodzi o sposób aktualizacji oprogramowania, użytkownicy mogą pobrać tvOS 16.3.3 z poziomu Ustawień na Apple TV, przechodząc do System – Aktualizacja oprogramowania. natomiast jeśli mamy włączoną funkcję automatycznej aktualizacji to nowa wersja systemu zostanie zainstalowana automatycznie. Warto jednak pamiętać, że ta aktualizacja jest przeznaczona tylko dla trzeciej generacji Apple TV 4K.

Tak więc tvOS 16.3.3 to mała, ale ważna aktualizacja dla właścicieli trzeciej generacji Apple TV 4K, która ma na celu rozwiązanie problemu z pilotem Siri Remote. Jeśli masz problemy z działaniem pilota, zalecamy zainstalowanie tej aktualizacji, aby cieszyć się poprawnym działaniem swojego urządzenia.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top