macOS Big Sur 11.7.4

Apple wypuściło macOS Big Sur 11.7.4

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple wypuściła aktualizację macOS Big Sur 11.7.4. Co nowego pojawiło się w kolejne już wersji macOS 11?

Aktualizacja macOS Big Sur 11.7.4 jest kolejną wersją systemu operacyjnego macOS Big Sur, która jest dostępna dla użytkowników, którzy wciąż korzystają z tej wersji systemu. Aktualizacja ta pojawia się zaledwie kilka tygodni po premierze macOS Big Sur 11.7.3, która została wydana wraz z systemem macOS Ventura 13.2.

Głównym celem aktualizacji macOS Big Sur 11.7.4 jest rozwiązanie trwającego problemu z ikonami w przeglądarce Safari. Poprzednia aktualizacja, macOS, wprowadziła błąd, który uniemożliwiał wyświetlanie ikon w sekcji Ulubione w Safari. W miejscu, gdzie normalnie pojawiają się ikony, były puste przestrzenie, co utrudniało szybkie zorientowanie się, które witryny znajdują się w sekcji Ulubione. Dzięki aktualizacji macOS Big Sur 11.7.4 ten problem został naprawiony, a ikony powinny teraz wyświetlać się poprawnie w Safari.

Apple wypuściło macOS Big Sur 11.7.4 ciekawostki macOS Big Sur 11.7.4  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple wypuściła aktualizację macOS Big Sur 11.7.4. Co nowego pojawiło się w kolejne już wersji macOS 11? ikony 1

Ponadto, Apple poinformowało, że aktualizacja zawiera również kilka ważnych poprawek bezpieczeństwa. Nie ujawniono jednak szczegółów na temat tych poprawek. Wiadomo jednak, że bezpieczeństwo jest priorytetem dla Apple, a poprawki te pomogą w zwiększeniu ochrony użytkowników systemu operacyjnego macOS Big Sur.

Nowa wersja systemu jest dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich uprawnionych użytkowników komputerów Mac. Aby pobrać aktualizację, należy przejść do sekcji Software Update w Ustawieniach systemowych. Po kliknięciu przycisku “Uaktualnij” użytkownik zostanie poproszony o potwierdzenie pobrania i instalacji aktualizacji.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top