applecard 1

Apple wypuściło nową reklamę Apple Card

Nowa reklama Apple Card ładnie podkreśla, jak wygodne jest korzystanie z opcji płatności bez użycia karty po prostym procesie rejestracji.

Na filmie mężczyzna w sklepie wkłada do ust tabliczkę czekolady, po czym uświadamia sobie, że nie ma przy sobie portfela, by za nią zapłacić. Dochodząc do kasy, zaczyna gorączkowo sprawdzać wszystkie swoje kieszenie, podczas gdy inni ludzie niecierpliwie czekają za nim.

W końcu wyciąga swojego iPhone’a, otwiera aplikację Wallet i w kolejce na bieżąco zamawia kartę Apple Card. Po bardzo krótkim czasie zostaje zatwierdzony i może natychmiast użyć karty Apple Card do dokonania płatności. Hasło przewodnie to “Uruchom ponownie swoją kartę kredytową”:

Odkryj prostotę Apple w karcie kredytowej. Zarejestruj go w ciągu kilku minut i korzystaj z niego natychmiast. Bez opłat, z nieograniczoną dzienną spłatą i z możliwością udostępnienia go wszystkim członkom rodziny.

Obecnie Apple Card jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i jest prawdziwą kartą kredytową wydaną przez Apple we współpracy z firmą Goldman Sachs.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top