Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max ciekawostki Update, Aktualizacja, AirPods Pro, AirPods Max, AirPods, 4A400  Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max. Aktualizacja ma oznaczenie 4A400 i wprowadza długowyczekiwaną funkcję. AirPodsPro

Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max

Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla AirPods 2, AirPods Pro i AirPods Max. Aktualizacja ma oznaczenie 4A400 i wprowadza długowyczekiwaną funkcję.

Apple nie opublikowało oficjalnego dziennika zmian, ale zgodnie z tym, co pojawiło się po pierwszych godzinach testów, słuchawki wreszcie otrzymały pełne wsparcie dla wszystkich funkcji aplikacji Znajdź.

Oznacza to, że słuchawki będą mogły kontaktować się z innymi urządzeniami, co pozwoli na dokładniejszą identyfikację urządzenia. Będzie można również skorzystać z funkcji podobnej do Znajdź w pobliżu, która jednak zamiast strzałki zapewni jedynie przybliżony wskaźnik wizualny. To ograniczenie jest oczywiście spowodowane brakiem układu U1 w AirPods Pro i AirPods Max. Można również skorzystać z trybu utraconego, który zostawi przydatną wiadomość w przypadku znalezienia.

Te funkcje są obecnie obsługiwane tylko w modelach Pro i Max.

Jak zrobić aktualizację AirPods i AirPods Max?

Jeśli nie wiesz jak zrobić aktualizację oprogramowania w nausznych i dousznych słuchawkach Apple to zapraszamy Cię do tego wpisu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry