MagSafe

Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla ładowarki MagSafe

Wydana w 2020 roku ładowarka MagSafe otrzymała od Apple aktualizację firmware, choć nie wiadomo, jakie nowe funkcje zostały wprowadzone.

Niemal wszystkie akcesoria giganta z Cupertino mają oprogramowanie układowe. Jednym z takich akcesoriów jest właśnie ładowarka MagSafe firmy Apple. Apple aktualizacje wszystkie swoje akcesoria w tle, bez notatek o wydaniu lub opcji ręcznej aktualizacji.

Czas wydania sugeruje, że Apple wprowadza do ładowarki zmiany, aby była ona w pełni kompatybilna z AirPods Pro 2 i linią iPhone 14. Oprogramowanie układowe jest w rzeczywistości odpowiedzialne za wykrywanie podłączonego urządzenia i zarządzanie prędkością ładowania, więc konieczne są regularne aktualizacje dla nowych produktów.

Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla ładowarki MagSafe ciekawostki ładowarka MagSafe, aktualizacja ladowarki magsafe  Wydana w 2020 roku ładowarka MagSafe otrzymała od Apple aktualizację firmware, choć nie wiadomo, jakie nowe funkcje zostały wprowadzone. magsafe

Jak donosi MacRumors, nowy firmware dla ładowarki MagSafe to wersja 10M1821, w porównaniu do poprzedniej 10M229. Aktualizacja instaluje się automatycznie, gdy ładowarka MagSafe jest używana i podłączona do zasilania, nawet jeśli użytkownik nie otrzyma żadnego powiadomienia.

Można sprawdzić wersję firmware’u zasilacza MagSafe, ale nie wyświetla się numer podany wcześniej przez MacRumors. Zamiast tego wyświetlana jest wersja firmware’u 255.0.0, w porównaniu do poprzedniej 247.0.0.

Jak sprawdzić wersję firmware’u zasilacza MagSafe:

  • Podłącz iPhone’a do ładowarki MagSafe
  • Otwórz aplikację Ustawienia
  • Stuknij w “General”.
  • Stuknij w “Informacje”.
  • Przewiń w dół i pod menu podłączonych akcesoriów pojawi się “Apple MagSafe Charger”.
  • Wyświetlanie wymienionej wersji oprogramowania sprzętowego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top