Apple wypuściło oficjalny zwiastun serialu „Roar” z Nicole Kidman ciekawostki serial ROAR, ROAR, apple tv+  Firma Apple opublikowała oficjalny zwiastun serialu "Roar", mrocznej antologii opartej na książce z opowiadaniami Cecelii Ahern. ROAR 1300x700

Apple wypuściło oficjalny zwiastun serialu „Roar” z Nicole Kidman

Firma Apple opublikowała oficjalny zwiastun serialu “Roar”, mrocznej antologii opartej na książce z opowiadaniami Cecelii Ahern.

Roar” to seria mrocznych, komicznych opowieści feministycznych. Te osiem opowiadań, utrzymanych w różnych gatunkach – od realizmu magicznego po horror psychologiczny – przedstawia zwykłe kobiety w dość niezwykłych okolicznościach.

Zwiastun zwraca uwagę na wielokrotnie nagradzaną obsadę aktorską, która występuje w ośmiu odrębnych historiach, w tym laureatkę Oscara, nagrody Emmy i Złotego Globu Nicole Kidman, która pełni również funkcję producenta wykonawczego. W filmie zobaczymy również laureatkę nagrody Emmy, Grammy i Tony, Cynthię Erivo (“Harriet”); sześciokrotnie nominowaną do nagrody Emmy Issę Rae (“Niepewni”); laureatkę nagrody Emmy, Merritt Wever (“Nie do wiary”); Nominowana do nagrody SAG Alison Brie (“Najszczęśliwszy sezon”, “GLOW”); trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Betty Gilpin (“GLOW”, “Wojna jutra”); Meera Syal (“Yesterday”), Fivel Stewart (“Atypowy”) i Kara Hayward (“My”).

W każdym odcinku serialu zobaczymy również takie gwiazdy, jak Nick Kroll, Judy Davis i Alfred Molina.

“Roar”pojawi się w Apple TV+ w piątek, 15 kwietnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top