iphone14 zolty

Apple wypuściło reklamę żółtego iPhone 14

Apple wypuściło nową reklamę promującą żółtego iPhone 14 i iPhone 14 Plus. Reklama “Hello Yellow” pojawiła się na YouTube. Zobacz ją teraz.

Reklama ma na celu przyciągnięcie uwagi klientów do nowego, energetycznego koloru w ramach wiosennej kolekcji tych urządzeń.

Przypomnijmy, że iPhone 14 i iPhone 14 Plus pierwotnie debiutowały na rynku w kolorach niebieskim, fioletowym, czerwonym, białym i czarnym. Dokładnie tydzień temu, czyli  7 marca Apple postanowiło wzbogacić paletę kolorów o nowy, wyjątkowy odcień żółtego, który idealnie wpasowuje się w wiosenny nastrój.

Reklama “Hello Yellow” zaczyna się od sceny, w której mężczyzna spaceruje po mieście. W pewnym momencie wyjmuje z kieszeni swojego nowego żółtego iPhone’a 14, co powoduje, że otoczenie zaczyna nabierać karykaturalnego wyglądu. Pojawiają się animowane postacie oraz całkowicie ręcznie rysowane tło, jednak żółty iPhone 14 na pierwszym planie pozostaje realistyczny.

W tle reklamy słychać piosenkę Lio pt. „Le Banana Split”, która doskonale oddaje wesoły i energetyczny charakter wiosennej kolekcji. Utwór ten również nawiązuje do nowej kolorystyki, dodając jeszcze więcej uroku i zabawy do całego przekazu reklamowego.

Premiera reklamy “Hello Yellow” ma na celu podkreślenie innowacyjności i kreatywności marki Apple, której produkty często kojarzą się z nowoczesnością i elegancją. Żółty iPhone 14 i iPhone 14 Plus mają z pewnością przyciągnąć uwagę klientów poszukujących świeżego i modnego wyglądu swojego telefonu, będąc doskonałym uzupełnieniem wiosennej kolekcji. Dla przypomnienia dodamy, że ceny za modele 14 i 14 Plus rozpoczynają się odpowiednio od 5199 zł i 5899 zł.

Co sądzicie o nowej reklamie? Jak Wam się podoba? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Jeśli chodzi o tegoroczne modele iPhone 15 to dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą w sieci mówi się, że światowa premiera nowych smartfonów Apple jest odbędzie się 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y serii 15 mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top