surface

Apple wypuściło zwiastun nowego thrillera psychologicznego Surface

Apple udostępniło zwiastun nowego thrillera psychologicznego Surface. Film będzie dostępny w Apple TV+ od 29 lita 2022 roku.

Stworzony przez Veronicę West film Surface rozgrywa się w San Francisco. W roli głównej występuje Gugu Mbatha-Raw z The Morning Show, która jest również producentem wykonawczym serialu.

Gugu Mbatha-Raw gra Sophię, kobietę, która doznała urazu głowy, który spowodował utratę pamięci. „Kiedy Sophie, z pomocą męża i przyjaciół, wyrusza na wyprawę, by poskładać kawałki swojego życia, zaczyna kwestionować, czy prawda, którą jej mówi, jest prawdziwa. Serial zadaje pytanie: A jeśli pewnego dnia się obudziłeś i nie znałeś swoich sekretów?”

W serialu wystąpią tacy aktorzy jak Oliver Jackson-Cohen, Stephan James, Ari Graynor, Marianne Jean-Baptiste, François Arnaud i Millie Brady. Surface Films Apple Studio i Hello Sunshine.

Thriller psychologiczny Surface będzie dostępny w Apple TV+ jak wspomnieliśmy na początku od 29 lipca.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top