Apple wypuszcza aktualizację macOS Big Sur 11.6.3 ciekawostki macOS Big Sur 11.6.3  Po wydaniu nowej wersji systemu operacyjnego macOS Monterey 12.2, firma Apple wydała aktualizację macOS Big Sur 11.6.3. macOSBigSur

Apple wypuszcza aktualizację macOS Big Sur 11.6.3

Po wydaniu nowej wersji systemu operacyjnego macOS Monterey 12.2, firma Apple wydała aktualizację macOS Big Sur 11.6.3.

Najnowsza wersja macOS Big Sur podobnie jak macOS Monterey skupia się jedynie na poprawkach błędów. W aktualizacji pojawiły się drobne zmiany mające na celu wyeliminowanie luk w Safari i poprawę bezpieczeństwa systemu operacyjnego.

Apple wypuszcza aktualizację macOS Big Sur 11.6.3 ciekawostki macOS Big Sur 11.6.3  Po wydaniu nowej wersji systemu operacyjnego macOS Monterey 12.2, firma Apple wydała aktualizację macOS Big Sur 11.6.3. BigSur 1

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple zaleca, aby wszyscy właściciele zgodnych komputerów Mac zainstalowali te aktualizacje.

Więcej o wczorajszych aktualizacjach:

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry