iOS 14.7 RC

Apple wypuszcza iOS 14.7 | iPadOS 14.7 RC – co nowego?

Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 14.7 oraz iPadOS 14.7. Co nowego? Poniżej lista zmian.

RC ? Release Candidate (dawne Golden Master) to naprawdpodpoobnbiej finalna wersja systemu , która już wkrótce trafi do wszystkich użytkowników. Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do poprzedniej wersji testowej o której pisaliśmy tutaj znajdziecie poniżej.

Apple wypuszcza iOS 14.7 | iPadOS 14.7 RC - co nowego? polecane, ciekawostki zmiany, Update, release Candidate, lista zmian, iPadOS 14.7 RC, iPadOS 14.7, iOS 14.7 RC, iOS 14.7, co nowego, Apple, Aktualizacja  Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 14.7 oraz iPadOS 14.7. Co nowego? Poniżej lista zmian. iOS13 1 1

iPadOS 14.7 RC / iOS 4.7 RC – co nowego? Lista zmian

  • poprawki błędów

Niestety z informacji jakie pojawiły się w oficjalnej lista zmian wynika, że ta testowa w porównaniu do poprzedniej wersji skupia się jedynie na poprawkach błędów. Nie znajdziecie w niej żadnych wizualnych zmian, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdziemy coś o czym warto wspomnieć, to dodamy to do powyższej listy.

Finalna wersja trafi do wszystkich użytkowników naprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top