ios16.4.1.

Apple wypuszcza iOS 16.4.1 z poprawkami błędów

Firma Apple wypuściła właśnie nową wersję systemu operacyjnego dla urządzeń iPhone i iPad – iOS 16.4.1 oraz iPadOS 16.4.1. Co się zmieniło? Oto lista zmian.

Ta aktualizacja ma za zadanie poprawić błędy, które pojawiły się w poprzedniej wersji, czyli iOS 16.4. Znajdziemy w niej m.in. poprawki dla Siri oraz usprawnienia dotyczące emotikon.

Jeśli chodzi o konkretne zmiany, to iOS 16.4.1 wprowadza poprawkę dla problemu związane z funkcją Siri. W niektórych przypadkach Siri nie odpowiadała na nasze zapytania, co stanowiło dość irytujący problem dla użytkowników. Teraz z tą poprawką ten problem powinien zostać rozwiązany.

Kolejnym elementem, który został poprawiony w iOS 16.4.1, to dodanie nowych odcieni skóry dla niektórych emoji. W poprzedniej wersji systemu kilka emoji nie było dostępnych w różnym odcieniu skóry, co stało się problemem dla wielu osób.

Apple wypuszcza iOS 16.4.1 z poprawkami błędów ciekawostki WWDC, ustawienia, urządzenia mobilne, ulepszenia, Siri, Ogólne, odcienie skóry, Nowa wersja, iPhone, iOS 16.4.1, iOS, emotikony, Błędy, bezprzewodowe pobieranie, Apple, Aktualizacja  Firma Apple wypuściła właśnie nową wersję systemu operacyjnego dla urządzeń iPhone i iPad - iOS 16.4.1 oraz iPadOS 16.4.1. Co się zmieniło? Oto lista zmian. iOS16 1 1

Aktualizację iOS 16.4.1 możemy pobrać bezprzewodowo na swoje urządzenia iPhone. Wystarczy przejść do ustawień, a następnie wybrać zakładkę “Ogólne” i “Aktualizacja oprogramowania”. Tam pojawi się informacja o dostępnej aktualizacji, którą można będzie zainstalować.

Warto zaznaczyć, że Apple cały czas pracuje nad dalszymi ulepszeniami swojego systemu operacyjnego. Już teraz testowane są kolejne wersje iOS, a wkrótce firma przejdzie do pracy nad iOS 17 – wersją nowej generacji, która ma zostać zaprezentowana podczas konferencji WWDC w czerwcu. Dzięki temu użytkownicy iPhone’ów będą mogli korzystać z jeszcze bardziej zaawansowanych i dopracowanych funkcji.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top