ios17.1.1

Apple wypuszcza iOS 17.1.1, iPadOS 17.1.1 i HomePod 17.1.1

Apple wypuściło iOS 17.1.1 i iPadOS 17.1.1. Są to niewielkie, ale istotne aktualizacje poprzednich wersji iOS 17 i iPadOS 17, które debiutowały we wrześniu.

Wprowadzane poprawki dotyczą zarówno smartfonów iPhone, jak i tabletów iPad. Użytkownicy mogą zainstalować najnowszą aktualizację bezpośrednio na swoich urządzeniach, korzystając z opcji aktualizacji w ustawieniach systemowych.

Co nowego w iOS 17.1.1

Apple wypuszcza iOS 17.1.1, iPadOS 17.1.1 i HomePod 17.1.1 ciekawostki iPadOS 17.1.1, iOS 17.1.1, HomePodos 17.1.1, co nowego w iOS 17.1.1  Apple wypuściło iOS 17.1.1 i iPadOS 17.1.1. Są to niewielkie, ale istotne aktualizacje poprzednich wersji iOS 17 i iPadOS 17, które debiutowały we wrześniu. iOS17.1.1 1

Nowe wersja systemu iOS7.1.1, rozwiązuje kilka specyficznych problemów. Wśród nich znalazł się uciążliwy błąd związany z ładowaniem bezprzewodowym, który występował w pojazdach marki BMW, gdzie iPhone 15 podczas ładowania mógł uszkodzić NFC. Ponadto naprawioną błąd widgetu pogodowego na ekranie blokady – wcześniejsza wersja systemu mogła nieprawidłowo wyświetlać dane, zwłaszcza przy opadach śniegu.

Mimo że użytkownicy zgłaszali również sporadyczne problemy z łącznością Wi-Fi oraz nieoczekiwane wyłączanie się urządzeń na ten moment nie wiadomo, czy te aspekty również zostały uwzględnione w najnowszej aktualizacji. Niemniej jednak, warto zaznaczyć, że firma z Cupertino nie zwalnia tempa w doskonaleniu swojego oprogramowania. Dla przypomnienia dodamy, że obecnie trwają testy kolejnych wersji, iOS 17.2 i iPadOS 17.2, których premierę zaplanowano na grudzień

.

Równolegle do aktualizacji dla mobilnych urządzeń, Apple zatroszczyło się o użytkowników HomePodów, wypuszczając oprogramowanie oznaczone numerem 17.1.1. Ten update ma na celu wyeliminowanie błędów, które mogły powodować wolne lub brak odpowiedzi na komendy głosowe użytkownika. Poprzednia wersja, 17.1, przyniosła już ulepszenia w interakcjach, szczególnie dla mniejszej wersji inteligentnego głośnika, HomePod mini. Aktualizacja głośnika odbywa się zazwyczaj automatycznie, chyba że użytkownik zdecyduje się tę opcję wyłączyć. Możliwe jest również manualne zaktualizowanie oprogramowania przez dedykowaną aplikację Dom.

W kwestii akcesoriów audio, Apple nie zapomniało o posiadaczach słuchawek Beats. Wydane zostało także nowe  oprogramowanie sprzętowe dla modeli Beats Fit Pro i Powerbeats Pro. Użytkownicy tych urządzeń mogą zainstalować nową wersję oznaczoną jako 6B27 – poprzednia miała numer  5B66. Niestety, producent nie ujawnił dokładnych szczegółów tej aktualizacji, pozostawiając bez odpowiedzi pytanie o konkretne ulepszenia lub naprawy błędów. Sposób aktualizacji oprogramowania słuchawek Beats zazwyczaj odbywa się poprzez połączenie OTA, kiedy są one sparowane i podłączone do urządzenia z iOS. Proces aktualizacji może zostać zainicjowany przez umieszczenie słuchawek w etui, podłączenie ich do źródła zasilania i sparowanie z iPhone’em lub iPadem.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 176

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top