macOS Monterey 12.3 RC

Apple wypuszcza macOS Monterey 12.4 RC

Dziś wraz z iOS 15.5 RC i iPadOS 15.5 RC Apple wydało także najprawdopodobniej finalną wersję macOS Monterey 12.4 RC. Co zostało zmienione?

Najnowsza wersja skupia się na poprawkach błędów. Nie zauważyliśmy żadnych większych i istotnych zmian. Neleży jednak pamiętać o tym, że funkcja Universal Control w iPadOS 15.5 i „macOS Monterey” 12.4 nie jest kompatybilna z urządzeniami z systemem macOS 12.3 i iPadOS 15.4, więc aby korzystać z nowości będziesz musiał  zainstalować na swoich urządzeniach najnowsze systemy.

Apple wypuszcza macOS Monterey 12.4 RC ciekawostki macOS Monterey 12.3 RC  Dziś wraz z iOS 15.5 RC i iPadOS 15.5 RC Apple wydało także najprawdopodobniej finalną wersję macOS Monterey 12.4 RC. Co zostało zmienione? monterey 1

Obecnie dostęp do wersji beta jest ograniczony do programistów biorących udział w programie Apple Developer. Ostateczne wydanie macOS Monterey 12.4 powinno nastąpić wraz z iOS 15.45i innymi systemami już w przyszłym tygodniu.

Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top