ventura

Apple wypuszcza macOS Ventura 13.2

Wczoraj wraz z iOS 16.3 i iPadOS 16.3 firma Apple wypuściła także macOS Ventura 13.2, czyli kolejną aktualizację wersji macOS 13. Co się zmieniło?

Najważniejszym elementem wprowadzonym w systemie macOS Ventura 13.2 jest obsługa zaawansowanej ochrony danych iCloud , która umożliwia włączenie kompleksowego szyfrowania wielu dodatkowych kategorii danych iCloud, w tym zdjęć, notatek, notatek głosowych, kopii zapasowych wiadomości, kopii zapasowych urządzeń i nie tylko.

Oficjalna lista zmian w macOS Ventura 13.2

Apple wypuszcza macOS Ventura 13.2 ciekawostki macOS Ventura 13.2  Wczoraj wraz z iOS 16.3 i iPadOS 16.3 firma Apple wypuściła także macOS Ventura 13.2, czyli kolejną aktualizację wersji macOS 13. Co się zmieniło? ventura 2

  • Zaawansowana ochrona danych dla iCloud zwiększa całkowitą liczbę kategorii danych iCloud chronionych za pomocą kompleksowego szyfrowania do 23, w tym iCloud Backup, Notatki i Zdjęcia. W ten sposób Twoje informacje pozostaną bezpieczne nawet w przypadku naruszenia danych w chmurze.
  • Klucze bezpieczeństwa Apple ID pozwalają użytkownikom zwiększyć bezpieczeństwo konta, wymagając fizycznego klucza bezpieczeństwa do zalogowania się.
  • Naprawiono problem w Freeform, w wyniku którego niektóre pociągnięcia na rysunkach utworzonych za pomocą Apple Pencil lub palca mogły nie pojawiać się na udostępnionych tablicach.
  • Naprawiono problem, w wyniku którego VoiceOver mógł przestać odtwarzać informacje zwrotne podczas pisania.

Aktualizacja ‌‌macOS Ventura‌‌ jest dostępna do bezpłatnego pobrania na wszystkich kwalifikujących się komputerach Mac w sekcji Aktualizacja oprogramowania w Ustawieniach systemu . Nowa kompilacja wprowadza zwykłe poprawki błędów i ulepszenia wydajności systemu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top