iphone14pro 3

Apple wypuszcza pierwszą reklamę iPhone 14 Pro

Apple udostępniło na swoim kanale YouTube pierwszą reklamę najnowszego iPhone 14 Pro w której skupia się na opcji wykrywania wypadku.

Pierwsza reklama najnowszego smartfona firmy Apple skupia się na funkcji wykrywania wypadku.

“iPhone 14 Pro jest wyposażony w funkcję wykrywania wypadku, nową kluczową funkcję bezpieczeństwa, która może wykryć poważny wypadek samochodowy i automatycznie wezwać pomoc, nawet gdy Ty nie możesz” – wyjaśnia Apple w opisie wideo.

Wykorzystując nowy dwurdzeniowy akcelerometr, barometr i inne czujniki, Apple twierdzi, że modele iPhone 14 Pro mogą wykryć poważny wypadek samochodowy i automatycznie wezwać służby ratunkowe, jeśli użytkownik nie zareaguje po 10-sekundowym odliczaniu. Firma twierdzi, że funkcja opiera się na “zaawansowanych algorytmach ruchu zaprojektowanych przez Apple i przeszkolonych z ponad miliona godzin rzeczywistej jazdy i danych o wypadkach” dla większej dokładności.

Funkcja wykrywania wypadków jest również dostępna w nowych modelach Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE drugiej generacji, a także w iPhone’ach 14 i 14 Plus.

Reklamę możecie zobaczyć poniżej.

Jak Wam się podoba?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top