reklama 1

Apple wypuszcza reklamę „The Greatest” skupiającą się na ułatwieniach dostępu

Apple wypuściło nowy spot reklamowy zatytułowany The Greatest i skupiający się w całości na ustawieniach dostępu. Wideo znajdziecie poniżej.

Zbudowany do ścieżki dźwiękowej “I Am the Greatest” Spinifex Gum, reklama rozpoczyna się od kobiety, która prosi Siri o ustawienie sceny dziennej, a asystent głosowy natychmiast otwiera dla niej żaluzje, pozwalając porannemu światłu wejść do pokoju. Kilka sekund później okazuje się, że kobieta nie ma rąk.

Reklama pokazując także innych mężczyzn i kobiety, którzy pomimo swojej niepełnosprawności radzą sobie w życiu w bardzo pozytywny sposób, będąc w stanie samodzielnie wykonać szereg zadań, które wydawałyby się niemożliwe.

Wszystko dzięki oprogramowaniu Apple i dużej dbałości firmy o dostępność. Można zobaczyć, jak iPhone’owi udaje się pomóc niewidomemu zrozumieć, gdzie ma iść lub do których drzwi wejść, innym ludziom udaje się odtwarzać muzykę, komponować muzykę i zabawiać publiczność z wózka inwalidzkiego, głuchą matkę udaje się ostrzec, że jej dziecko płacze dzięki iPhone’owi, który wykrywa dźwięk i pokazuje powiadomienie na ekranie.

Krótko mówiąc, jest mnóstwo sytuacji, w których produkty Apple przychodzą na ratunek tym wszystkim osobom.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top