tapeta 1

Apple wypuszcza specjalną tapetę z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Chinach

Apple ogłosił rychłe otwarcie nowego sklepu Apple Store w Wuhan w Chinach i udostępnił specjalne tapety na smartfony i komputery.

Nowy sklep znajduje się na drugim piętrze bloku C Wuhan International Plaza. Oficjalna data otwarcia sklepu Apple Store Wuhan nie została jeszcze ogłoszona, ale prawdopodobnie zacznie witać odwiedzających już w tym miesiącu.

Apple wypuszcza specjalną tapetę z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Chinach ciekawostki chiny, Apple Store w wuhan, Apple Store  Apple ogłosił rychłe otwarcie nowego sklepu Apple Store w Wuhan w Chinach i udostępnił specjalne tapety na smartfony i komputery. tapeta 1

Jak zwykle, aby uczcić otwarcie nowego sklepu, firma Apple opublikowała unikalną wersję swojego logo dla tego sklepu Apple Store oraz udostępniła tapety na iPhone’a , iPada i Maca .

Apple pierwotnie planowało otworzyć sklep w Wuhan we wrześniu 2021 r., z okazji premiery iPhone 13 i innych nowych gadżetów, ale ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w Chinach wydarzenie musiało zostać przełożone.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top