tapeta

Apple wypuszcza specjalne tapety z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Londynie

Firma Apple ogłosiła rychłe otwarcie nowego sklepu detalicznego Apple Brompton Road w sercu londyńskiego Knightsbridge i udostępniła specjalne tapety na smartfony i komputery.

Apple Brompton Road znajduje się zaledwie kilka kroków od słynnego na całym świecie domu towarowego Harrods i innych luksusowych sklepów detalicznych.

Apple wypuszcza specjalne tapety z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Londynie ciekawostki Londyn, Apple  Firma Apple ogłosiła rychłe otwarcie nowego sklepu detalicznego Apple Brompton Road w sercu londyńskiego Knightsbridge i udostępniła specjalne tapety na smartfony i komputery. tapeta

„Nasz nowy sklep na kultowej londyńskiej Brompton Road, kilka kroków od Hyde Parku, jest prawie gotowy do otwarcia. To miejsce, w którym mogą rozwijać się Twoje najśmielsze pomysły, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc im się rozwijać”.

Apple zawarło umowę na budowę sklepu z The Knightsbridge Estate w 2019 roku. Oficjalne otwarcie nowego Apple Store w Londynie nastąpi 28 lipca.

Jak zwykle, aby uczcić otwarcie nowego sklepu, firma Apple opublikowała unikalną wersję swojego logo dla tego sklepu Apple Store oraz udostępniła tapety na iPhone’a , iPada i Maca .

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry