tapeta

Apple wypuszcza specjalne tapety z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Londynie

Firma Apple ogłosiła rychłe otwarcie nowego sklepu detalicznego Apple Brompton Road w sercu londyńskiego Knightsbridge i udostępniła specjalne tapety na smartfony i komputery.

Apple Brompton Road znajduje się zaledwie kilka kroków od słynnego na całym świecie domu towarowego Harrods i innych luksusowych sklepów detalicznych.

Apple wypuszcza specjalne tapety z okazji zbliżającego się otwarcia nowego sklepu w Londynie ciekawostki Londyn, Apple  Firma Apple ogłosiła rychłe otwarcie nowego sklepu detalicznego Apple Brompton Road w sercu londyńskiego Knightsbridge i udostępniła specjalne tapety na smartfony i komputery. tapeta

„Nasz nowy sklep na kultowej londyńskiej Brompton Road, kilka kroków od Hyde Parku, jest prawie gotowy do otwarcia. To miejsce, w którym mogą rozwijać się Twoje najśmielsze pomysły, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc im się rozwijać”.

Apple zawarło umowę na budowę sklepu z The Knightsbridge Estate w 2019 roku. Oficjalne otwarcie nowego Apple Store w Londynie nastąpi 28 lipca.

Jak zwykle, aby uczcić otwarcie nowego sklepu, firma Apple opublikowała unikalną wersję swojego logo dla tego sklepu Apple Store oraz udostępniła tapety na iPhone’a , iPada i Maca .

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top