swift

Apple wypuszcza Swift Playgrounds 4.1

Po udostępnieniu iOS 15.5 i macOS Monterey 12.4, firma Apple wydała poważną aktualizację do Swift Playgrounds 4.1 dla iPada i Maca.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Swift Playgrounds został zaprojektowany, aby uczyć użytkowników kodowania i tworzenia aplikacji.

Aktualizacja Swift Playgrounds 4.1 dla komputerów Mac wprowadza wiele nowych funkcji, w tym obsługę tworzenia aplikacji dla systemu macOS za pomocą SwiftUI z systemem macOS 12.4 lub nowszym, przewodniki uczące podstaw tworzenia aplikacji SwiftUI, aktualizacje na żywo w podglądzie aplikacji w miarę wprowadzania zmian oraz App Store Connect i integracja do pobierania gotowych aplikacji w „App Store”.

Apple wypuszcza Swift Playgrounds 4.1 ciekawostki Swift Playgrounds 4.1 download, Swift Playgrounds 4.1 co nowego, Swift Playgrounds 4.1  Po udostępnieniu iOS 15.5 i macOS Monterey 12.4, firma Apple wydała poważną aktualizację do Swift Playgrounds 4.1 dla iPada i Maca. swift 1
Swift Playgrounds 4.1

Wersja Swift Playgrounds 4.1 na iPada zawiera nową funkcję „Keep Going with Apps”, która pomaga użytkownikom lepiej zrozumieć, jak dane są przenoszone w aplikacjach.

Swift Playgrounds na Maca lub iPada można pobrać bezpłatnie z App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top