watchos9

Apple wypuszcza watchOS 9.3.1 z poprawkami bezpieczeństwa

Apple nie zapomniało o swoich inteligentnych zegarkach. Dziś dla użytkowników Apple wayach wydany został nowy system watchOS 9.3.1.

Choć Apple dostarcza dokładne informacje na temat aktualizacji dla iOS 16.3.1 i iPadOS 16.3.1, informacje na temat watchOS 9.3.1 są niestety bardzo ogólne. W opisie aktualizacji można przeczytać jedynie, że zawiera ona poprawki błędów i ważne aktualizacje zabezpieczeń i z tego powodu jest zalecana dla wszystkich użytkowników. Nie jest jednak dokładnie wyjaśnione, co dokładnie znaczą te sformułowania. Zalecamy jednak szybką instalację aktualizacji, aby mieć pewność, że Twoje urządzenie jest zawsze bezpieczne.

Apple wypuszcza watchOS 9.3.1 z poprawkami bezpieczeństwa ciekawostki watchOS 9.3.1  Apple nie zapomniało o swoich inteligentnych zegarkach. Dziś dla użytkowników Apple wayach wydany został nowy system watchOS 9.3.1. watchOS9 1 1

watchOS 9.3.1 można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem aplikacji Apple Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne – Aktualizacja oprogramowania . Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50% baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w pobliżu ‌‌‌‌‌iPhone’a.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top