makeorbreak

Apple wypuszcza zwiastun filmu dokumentalnego „Make or Break”

Firma Apple udostępniła zwiastun filmu dokumentalnego o surfingu “Make or Break”, który będzie dostępny od 29 kwietnia na Apple TV+.

Make or Break śledzi losy najlepszych surferów na świecie, którzy rywalizują ze sobą o tytuł mistrza świata.

Apple wypuszcza zwiastun filmu dokumentalnego „Make or Break” ciekawostki Make or Break, apple tv+  Firma Apple udostępniła zwiastun filmu dokumentalnego o surfingu "Make or Break", który będzie dostępny od 29 kwietnia na Apple TV+. make or break apple
Make or Break na AppleTV+

“Make or Break” oferuje dostęp za kulisy i głębokie spojrzenie na aspiracje, wyzwania, osiągnięcia i życie osobiste surferów walczących o pozostanie w elitarnej męskiej i żeńskiej lidze WSL CT 2021 oraz zabiera widzów w podróż do zachwycających miejsc na całym świecie. Serial śledzi zawody w 2021 r. w reakcji na globalną pandemię, badając dynamiczną kulturę surfingu oraz aktualne zagadnienia, takie jak różnorodność, zdrowie psychiczne i fizyczne oddziaływanie tego sportu.

Pierwszy odcinek będzie relacją z zawodów w Banzai Pipeline na Hawajach. Banzai Pipeline jest znany z jednych z najniebezpieczniejszych fal na świecie, które doprowadziły do śmierci kilku surferów. Trasa Mistrzostw zabierze widzów również do Santa Cruz w Kalifornii, Nowej Południowej Walii w Australii, na Tahiti, do Maroka, Indonezji, Polinezji Francuskiej, Izraela i wielu innych miejsc.

W filmie dokumentalnym o surfingu wystąpią tacy mistrzowie, jak Kelly Slater, Stephanie Gilmore, Gabriel Medina i Tyler Wright.

Make or Break będzie dostępny na Apple TV+ od 29 kwietnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top