ios16 ekran

Apple “zabiło” animowane tapety w iOS 16

Premiera iOS 16 już niebawem. Niestety wraz z wydaniem nowej aktualizacji iOS użytkownicy stracą możliwość ustawienia Live Photos jako tapety.

Apple wprowadziło funkcję Live Photo i dodało wybór Live Wallpaper do iPhone’a 6s w 2015 roku. Firma wykorzystała te kosmetyczne innowacje do promowania technologii 3D Touch – naciśnięcie i przytrzymanie palca na ekranie smartfona dosłownie ożywiło obrazy.

Apple "zabiło" animowane tapety w iOS 16 ciekawostki live photo w ios 16, jak ustawic live photo w ios 16, jak ustawic animowana tapete w ios 16, iOS 16, animowane tapety w ios 16  Premiera iOS 16 już niebawem. Niestety wraz z wydaniem nowej aktualizacji iOS użytkownicy stracą możliwość ustawienia Live Photos jako tapety. animowane taoety

Trzy lata później Apple zrezygnowało z używania 3D Touch w smartfonach i wprowadziło nową technologię Haptic Touch. Teraz firma postanowiła pożegnać się z możliwością wykorzystania żywych zdjęć jako tapety.

Chociaż w pierwszych wersjach beta iOS 16 wydawało się, że funkcja nie działa z powodu surowego oprogramowania, to teraz można spokojnie zapomnieć o ustawianiu animowanej tapety jako wygaszacza ekranu.

Wraz z wydaniem iOS 16 długie naciśnięcie wyświetlacza uruchomi menu dostosowywania ekranu blokady, a nie uruchomi animowanej tapety.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top