Krzysiek Borek24.06.2018
Apple zablokowało możliwość powrotu do iOS 11.3 beta 5 i 6

Apple nie ominęła lekka wpadka, ponieważ do niedawna zainteresowani użytkownicy ich urządzeń mobilnych mogli wrócić do iOS 11.3 beta 5 i 6.

Dlaczego o tym wspominam? Dzięki powrotowi można będzie używać Jailbreak lub wykonać aktualizację do iOS 11.3.1 przy użyciu narzędzia futurerestore.

Po zamknięciu okna powrotu do 11.3.1 z 11.4 zauważono, że Amerykanie nadal weryfikują na swoich serwerach testowe kompilacje iOS 11.3. Obie wersje oprogramowania będą wspierane przez narzędzie Electra, więc wielu użytkowników zdecydowało się na powrót do nieukończonej wersji oprogramowania.

Sam próbowałem wrócić do tej wersji oprogramowania, aby przygotować się na Jailbreak, ale mi się nie udało. Miałem za mało miejsca na partycji systemowej i przez to iTunes nie było w stanie w całości rozpakować pliku IPSW z iOS 11.3 beta 6. Miałem spróbować kolejny raz na Linuksie, ale okazało się, że jest już za późno. Apple w końcu wyłączyło weryfikację iOS 11.3 b5 i b6 na swoich serwerach.

W tym momencie powrót jest niemożliwy i nikt go już nie zrobi, ale mam nadzieję, że większość zainteresowanych miała więcej szczęścia ode mnie.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek