Apple zablokowało ostatnią aktualizację Facebooka na iOS. Dlaczego? polecane, ciekawostki iOS  Apple zablokowało ostatnią aktualizację aplikacji Facebook na iOS i iPadOS. Dlaczego? Co było powodem blokady? Już wyjaśniamy. Facebook 2

Apple zablokowało ostatnią aktualizację Facebooka na iOS. Dlaczego?

Apple zablokowało ostatnią aktualizację aplikacji Facebook na iOS i iPadOS. Dlaczego? Co było powodem blokady? Już wyjaśniamy.

Powód był prosty. W najnowszej wersji dodany został komunikat, który informuje użytkowników o 30% prowizji za zakupy w aplikacji, donosi Reuters, powołując się na przedstawicieli sieci społecznościowej.

Apple twierdzi, że aktualizacja narusza politykę App Store, która zabrania programistom pokazywanie użytkownikom ?nieistotnych? informacji.

Apple zablokowało ostatnią aktualizację Facebooka na iOS. Dlaczego? polecane, ciekawostki iOS  Apple zablokowało ostatnią aktualizację aplikacji Facebook na iOS i iPadOS. Dlaczego? Co było powodem blokady? Już wyjaśniamy. facebook platnosci

Nowa funkcja Facebooka umożliwia użytkownikom mediów społecznościowych kupowanie biletów na wydarzenia online bezpośrednio w aplikacji. Zasady Apple mówią, że zakup treści cyfrowych wymaga skorzystania z systemu płatności App Store, który daje firmie 30% prowizji od całości.

Przedstawiciele Facebooka poprosili Apple o rezygnację z opłaty, aby wszystkie zyski trafiły do ??organizatorów wydarzeń, ale producent iPhone’a odmówił.

W wersji aplikacji na Androida podpis brzmi ?Facebook nie pobiera żadnej prowizji za ten zakup?.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry