homepodmini

Apple zaczęło podnosić ceny niektórych produktów na rynku europejskim

Firma z Cupertino postanowiła podnieść ceny HomePoda Mini i iMaca, ku zaskoczeniu klientów. O ile jest drożej? Wyjaśniamy!

Na przykład cena „inteligentnego” głośnika w większości krajów europejskich wzrosła z 99 do 109 euro. A we Francji cena iMaca w minimalnej konfiguracji skoczyła o około 100 euro, a nawet więcej – za inne modele. Jednak w Niemczech i Irlandii ceny sprzętu Apple pozostały niezmienione.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza podwyżka cen produktów Apple w ostatnim czasie. Na przykład cena iPhone’a 14 wzrosła o 100 euro w porównaniu do iPhone’a 13 . To samo stało się z iPadem Mini rok po jego premierze. Teraz nikt nie potrafi wyjaśnić, czy był to początek totalnego wzrostu cen produktów Apple, czy zwykła korekta cen na niestabilnym rynku.

Apple zaczęło podnosić ceny niektórych produktów na rynku europejskim ciekawostki Apple  Firma z Cupertino postanowiła podnieść ceny HomePoda Mini i iMaca, ku zaskoczeniu klientów. O ile jest drożej? Wyjaśniamy! HomePod

Wiele osób zauważa, że ​​podwyżka cen nastąpiła wkrótce po tym, jak Apple dodało nowe funkcje oprogramowania do HomePod Mini, takie jak czujniki temperatury i wilgotności. Zostały one jednak dodane poprzez aktualizację oprogramowania, podczas gdy sprzęt był już włączony od czasu premiery urządzenia dwa lata temu.

O dziwo, na tle tego, co dzieje się w Europie, Stany Zjednoczone wyglądają jak prawdziwy bastion stabilności. Tam HomePod Mini nadal kosztuje 99 USD, tak jak pierwszego dnia na rynku. Inne produkty Apple, w tym iPhone 14 , również nie zostały dotknięte podwyżką cen.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top