iPhone 14

Apple zaczyna nagrywać prezentację iPhone 14

Przygotowania do prezentacji iPhone 14 idą pełną parą. Jaka donosi Bloomberg, Apple rozpoczęło nagrywanie wirtualnego keynote na którym zobaczymy najnowsze smartfony Apple.

Głównym bohaterem na wrześniowej prezentacji Apple będzie iPhone serii 14.

Przygotowania do prezentacji iPhone 14

Apple zaczyna nagrywać prezentację iPhone 14 ciekawostki prezentacja iphone 14, iPhone 14, ekynote iphone 14  Przygotowania do prezentacji iPhone 14 idą pełną parą. Jaka donosi Bloomberg, Apple rozpoczęło nagrywanie wirtualnego keynote na którym zobaczymy najnowsze smartfony Apple. iPhone14Pro

Po raz kolejny w tym roku można spodziewać się wirtualnego lub w najlepszym wypadku hybrydowego eventu premierowego, podobnie jak to miało miejsce w przypadku WWDC i jeszcze nie do końca uczęszczanego. Oznacza to, że Apple może zaprezentować iPhone 14 na wirtualnym keynote i zaprosić niektórych członków prasy do briefingów po prezentacji i hands-ons. Podobnie jak to miało miejsce w czerwcu z deweloperami, wybrani dziennikarze będą mogli fizycznie wystąpić w Apple Park w Cupertino w Kalifornii.

Dwie prezentacje Apple tej jesieni?

Apple zaczyna nagrywać prezentację iPhone 14 ciekawostki prezentacja iphone 14, iPhone 14, ekynote iphone 14  Przygotowania do prezentacji iPhone 14 idą pełną parą. Jaka donosi Bloomberg, Apple rozpoczęło nagrywanie wirtualnego keynote na którym zobaczymy najnowsze smartfony Apple. Konferecja

Według Gurmana, Apple – prawdopodobnie – zorganizuje dwa wydarzenia w okresie jesiennym: jedno poświęcone iPhone’owi 14 i Apple Watch Series 8 we wrześniu oraz jedno poświęcone iPadowi i Macowi w październiku. Spodziewamy się wielu nowości, zwłaszcza dotyczących nowych iPhone’ów i smartwatchów Apple.

Na co najbardziej czekasz? Daj nam znać w komentarzach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top