Apple zaktualizowało Boot Camp do wersji 6.1.17 ciekawostki boot camp  Firma Apple wydała nową aktualizację Boot Camp 6.1.17 z obsługą nowych sterowników Studio Display i AMD eGPU. botcamp 1300x700

Apple zaktualizowało Boot Camp do wersji 6.1.17

Firma Apple wydała nową aktualizację Boot Camp 6.1.17 z obsługą nowych sterowników Studio Display i AMD eGPU.

Właściciele komputerów Mac z procesorami Intel, korzystający z systemu operacyjnego Windows, mogą teraz aktualizować sterowniki w Boot Camp, aby dodać obsługę Apple Studio Display i zainstalować nowe sterowniki dla kart graficznych AMD eGPU.

Apple zaktualizowało Boot Camp do wersji 6.1.17 ciekawostki boot camp  Firma Apple wydała nową aktualizację Boot Camp 6.1.17 z obsługą nowych sterowników Studio Display i AMD eGPU. Display

Warto zauważyć, że niektóre funkcje programu Studio Display, w tym Center Stage oraz Siri i tak nie będą działać na komputerach z systemem Windows.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry